FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Подати оригінали документів для зарахування дітей до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік можна з 21.05.2020 по 05.06.2020 у вівторок, четвер та пятницю з 10 год. до 15 год. Просимо дотримуватися усіх протиепідеміологічних заходів та використовувати засоби індивідуального захисту.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 1 березня у школах Тернополя запроваджується обов’язкова електронна реєстрація дітей для зарахування до першого класу через систему, яка працює на основі технології Blockchain.

Новий сервіс дасть можливість тернополянам прозоро користуватися правом черги на зарахування у школу, унеможливлює зміни у системі.

Електронна реєстрація у перші класи відбувається з 1 березня по 29 травня 2020 року через портал https://school.bloqly.com/#

З інструкцією, як зареєструватися на порталі, ви можете ознайомитися тут: https://bit.ly/2PCqjNz

Як зареєструвати дитину у перший клас школи Тернополя?

Крок 1. Один із батьків/законних представників реєструється на порталі https://school.bloqly.com/#;

Крок 2. Вносить свої дані та дані дитини, обирає школу за територією проживання;

* Де дізнатися, яка школа закріплена за територією вашого проживання? Ця інформація доступна тут: https://bit.ly/2VznzE9

Крок 3. Впродовж 10-ти робочих днів після надходження на вашу пошту статусу "На розгляді", принесіть у школу наступний перелік документів:

  • Заяву про зарахування дитини до першого класу закладу освіти від одного з батьків дитини (законного представника), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком (бланк заяви є тут: https://bit.ly/39gCuHm);
  • Копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти;
  • Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  • Копію та оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

*Якими документами можна підтвердити місце проживання дитини? Детальніше інформація доступна тут: https://bit.ly/2wn3LJB

Крок 4. Отримайте сповіщення про зарахування вашої дитини у школу на електронну пошту.

Хто має право на першочергове зарахування у школу?
  • Діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування (*дізнатися, яка школа закріплена за територією вашого проживання, ви можете тут: https://bit.ly/2VznzE9);
  • Діти, які є братами та/або сестрами учнів цього закладу;
  • Діти працівників цього закладу освіти;
  • Діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за наявності).

Поширені питання

(з сайту Тернопільської міської ради https://ternopilcity.gov.ua/news/37278.html)

Питання. Що буде, якщо батьки/законний представник не принесуть у школу необхідних документів впродовж 10-ти робочих днів після електронної реєстрації?

Відповідь: Така заявка буде відхилена. Батьки/законний представник зможуть повторно подати заявку на зарахування, яка опиниться у черзі під новим порядковим номером. Проте відновити попереднє місце у черзі буде неможливо.

***

Питання: У скільки шкіл маю право подати електронну заявку на зарахування у перший клас?

Відповідь: У декілька шкіл. Проте у школу, яка обслуговує ваш будинок, вас зараховують першочергово, тоді, як у інші вибрані вами установи, ваша заявка буде розглядатися лише за наявності вільних місць.

Також будьте уважні, адже якщо одна школа підтвердить ваше зарахування, тоді заявки на зарахування у інші заклади будуть автоматично відхилені системою. У такому випадку відновити номер у черзі буде неможливо, тому вам доведеться повторно подавати електронну заявку.

***

Питання: Якщо мені прийшло підтвердження про зарахування дитини у школу, але я передумав/змінилися обставини. Яким чином скасувати заявку?

Відповідь: У вашому кабінеті на порталіhttps://school.bloqly.com/#є можливість відслідковувати статуси розгляду усіх поданих вами заявок. Також у вас є можливість «Скасувати заявку». Це означає, що заявка буде скасована і пропаде у черзі. Якщо у вас буде необхідність повторно подати документи про зарахування дитини у школу, вам доведеться подати електронну заявку ще раз, яка опиниться під новим порядковим номером.

***

Питання: Якщо я хочу, щоб моя дитина відвідувала школу, яка не відноситься до території нашого проживання?

Відповідь: Ви можете подати заявку у будь-яку школу. У випадку, якщо дитина проживає не за місцем обслуговування школи, така заявка буде розглядатися відповідно до черги, але за наявності вільних місць (орієнтовно наприкінці травня).

***

Питання: Якщо я не маю електронної пошти/не вмію користуватися системою, як відбудеться процес зарахування моєї дитини у перший клас?

Відповідь: У такому випадку вас зареєструє у електронну чергу відповідальний адміністратор у школі.

***

Питання: Чи захищені дані моєї дитини у системі?

Відповідь: Так, усі дані захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори школи та управління освіти і науки. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних вашої дитини не мають.

Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.