До уваги батьків майбутніх першокласників

Прийом дітей до 1-го класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов у 2018 році відбуватиметься відповідно до вимог нового Закону України «Про освіту» і проходитиме в три етапи:

І етап: 02.05.2018 – 31.05.2018 – прийом документів та зарахування дітей до перших класів, які проживають на закріпленій за школою території обслуговування (вул. Леся Курбаса, Володимира Великого (парні будинки),бульвар Д.Вишневецького (буд.№ 5.7,9,12) ;

ІІ етап: 01.06.2018 – 15.06.2018 – прийом заяв батьків на вільні місця. У випадку перевищення кількості заяв над кількістю вільних місць буде проведено конкурсний відбір до перших класів з дотриманням вимог статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту".

Перевага під час нього буде надаватися:
- дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування;
- дітям учасників бойових дій;
- дітям з особливими потребами (при наявності відповідного документа);
- дітям, чиї рідні брати та сестри навчаються у ТСШ № 29;

ІІІ етап: до 01.09.2018 – наказ по школі про зарахування учнів до 1-х класів, розподіл по класах.

Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати такі документи:

- заяву на ім’я директора;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну довідку встановленого зразка;

- копію ідентифікаційного коду дитини;

- дві фотографії дитини;

При подачі документів батькам при собі необхідно мати оригінал і копії документів, які підтверджують місце проживання на території обслуговування школи.