Відлуння Чорнобиля

В переддень річниці аварії на ЧАЕС учні 7-В класу разом із класним керівником Солодченко Ліною Іванівною відвідали музей Чорнобильської трагедії. Екскурсію провела Людмила Василівна Поліщук , яка доступно і цікаво розповіла дітям, яке пекельне завдання довелося виконувати мужнім міліціонерам, про нелегку боротьбу з техногенним злом та про історію її життя у Прип’яті. Школярі із великою цікавістю розглядали фотографії, які були зроблені у Прип‘яті відразу після Чорнобильської катастрофи. Учні дізналися багато нового про катастрофу, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками. Загалом, екскурсія виявилася дуже пізнавальною та цікавою для учнів – вони отримали нові враження та знання і з користю провели час у музеї «Відлуння Чорнобиля»