Урок Доброти

/Files/images/2В школа 29 Тернопіль.jpg /Files/images/1А школа 29 Тернопіль.jpg

4 жовтня весь світ відзначає День захисту тварин. У школі № 29 теж не обійшли увагою це свято. У кожному класі було проведено урок про віддповідальне і гуманне ставлення до тварин. Учні обговорили важливі проблеми: як допомогти безпритульним тваринам, як захистити тварин від жорстокості людей, переглянули відеофільми, створили фотоколажі, виготовили тематичні буклети. А ще розповіли про своїх домашніх улюбленців, догляд за ними, а дехто навіть приніс чотирилапих друзів до школи. Таким чином наша школа долучилась до всеукраїнського Уроку Доброти .