Урок Патріотизму до Дня захисника України

/Files/images/IMG_1459.JPG /Files/images/IMG_1479.JPG /Files/images/IMG_1419.JPG /Files/images/IMG_1464.JPG /Files/images/IMG_1429.JPG /Files/images/IMG_1413.JPG

13 жовтня, у переддень великого державного свята - Дня захисника України, у Тернопільській спеціалізованій школі № 29 відбувся Урок Патріотизму "Вшановуємо захисників України". Його організатори - класні керівники 9-Б та 8-А класу Ольга Павлівна Гуриш, Лідія Ярославіна Процик та педагог-організатор Ірина Любомирівна Гуменна - разом із учнями підготували екскурс героїчними сторінками історії України, згадавши усіх тих, хто виборював незалежність нашої держави впродовж багатьох століть.

Розповіді ведучих доповнювали цікаві відеопрезентації, патріотичні пісні і танці.

Серед гостей свята були представник козацького руху на Тернопільщині Володимир Гандзюк, солдати строкової служби окремої 44-ої артилерійської бригади м.Тернополя. Учні привітали гостей зі святом та вручили їм коровай як символ мирного життя.