День Гідності та Свободи

/Files/images/IMG_3037.JPG /Files/images/IMG_3010.JPG /Files/images/IMG_3038.JPG

21 листопада - особливий день для усіх українців. Адже саме цей день в 2013 році став переломним для України, Євромайдан дав поштовх до нового етапу становлення української демократичної держави. Відтоді 21 листопада щороку відзначається як День Гідності та Свободи.

Третій річниці початку Революції Гідності був приурочений загальношкільний виховний захід "Із вдячністю складаємо долоні", який відбувся 18 листопада в актовій залі Тернопільської спеціалізованої школи № 29. Його підготувала педагог-організатор школи Гуменна І.Л. разом із учнями 5-Г, 6-А, 7-Б, 8-А, 8-В, 9-А, 9-Б та 10-А класів.

Впродовж заходу учні пригадали події листопада 2013-лютого 2014 рр., віддали шану всім тим, хто стояв на Майдані за наше європейське майбутнє, а особливо тим, хто поклав на вівтар честі та свободи нашого народу своє життя. Учні читали поезії, співали патріотичних пісень, переглядали відеохроніки Революції, виконували хореографічні композиції та інсценізації.