Відзначаємо День Соборності

/Files/images/CAM04085.jpg

22 січня 2017 року вся Україна відзначала 98-у річницю Акту об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Історичні витоки свята сягають 22 січня 1919 року, бо саме тоді у Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель, в єдину Україну. У тексті Акту Соборності утверджувалось: «Однині на всіх землях України, розділених віками – Галичині, Буковині, Закарпатській Русі і Наддніпрянській Україні – буде одна, велика Україна. Мрії, для яких найкращі сини України жили і вмирали, стали дійсністю. Однині повіки буде одна, самостійна Українська Народна Республіка».

Учні нашої школи приєдналися до вшанування визначної дати нашого державотворення, зокрема, підготували інформаційні та вітальні стінівки, разом із класними керівниками вшанували річницю на виховних годинах, переглянули історичні відеохроніки, а також під керівництвом педагога-організатора школи Ірини Любомирівни Гуменної провели святковий флешмоб та урочисто виконали Гімн України. Впродовж святкування учні бажали нашій державі миру, процвітання, злагоди, незламності духу, єдності та щасливого майбутнього!