Різдвяне дійство в 4-А класі

/Files/images/Грудень - 2016 (143).JPG/Files/images/Грудень - 2016 (132).JPG/Files/images/Грудень - 2016 (153).JPG/Files/images/Грудень - 2016 (158).JPG/Files/images/Грудень - 2016 (206).JPG

Ви чуєте? Десь дзвонять дзвони?

Беріть скоріш медівники!

Відкрийте двері, чепурітесь,

До Вас ідуть колядники!

Саме такими закличними рядками класного керівника Юлії Володимирівни Золотої розпочалося Різдвяне дійство у 4-А класі. Святу передувала тривала підготовка: учні ознайомимлись із народними звичаями святкування Різдва, розівчили багато колядок, посівалок, віршів, які вони запам’ятають на все життя.

Кожен, хто був присутній, а це батьки, дідусі й бабусі, родичі, учителі, адміністрація школи, пригадали народні традиції і, звичайно, почерпнули для себе щось нове.

Справжнє родинне свято, сповнене українських традицій, не залишило нікого байдужими.