Поетичний флешмоб до дня народження Т.Шевченка

/Files/images/CAM04119.jpg /Files/images/CAM04125.jpg

Відзначаючи Шевченківські дні, члени учнівського самоврядування ТСШ № 29 із педагогом-організатором Гуменною Іриною Любомирівною та вчителем української мови Похилою Лілією Володимирівною організували поетичний марафон, який тривав два дні. У перший день, 9 березня, у холі школи демонструвався створений учнями фільм, у якому дев’ятикласники декламували вірші Великого Кобзаря біля пам'ятних місць, пов’язаних із Шевченком.

10 березня, продовжуючи вшанування постаті Тараса Григоровича, учні 7-А класу відвідали 1-4 класи у рамках акції "Братаймось Шевченковим словом", під час якої ознайомлювали учнів початкової школи із багатогранною творчістю українського поета. Молодші школярі радо вітали таку акцію та долучались до декламування творів Кобзаря, розповідали про роль Т.Г.Шевченка у становленні української нації та розвитку української культури.