Презентація ВГО Сокіл

/Files/images/Презентація ВГО Сокіл в ТСШ № 29 2).jpg

20 квітня у Тернопільській спеціалізованій школі № 29 відбулася зустріч старшокласників з представниками всеукраїнської громадської організації «Сокіл». Керівник Тернопільського осередку Богдан Бутковський розповів присутнім про історію створення і діяльність ВГО «Сокіл»: це молодіжне військово-спортивне товариство, основним завданням якого є національно-патріотичне виховання української молоді.

Юнаки та юнки – члени «Соколу» – продемонстрували майстерне володіння зброєю, прийомами рукопашного бою, розповіли про свою участь у військових діях на Сході України, показали відеофрагменти вишколів та інших заходів з участю ВГО «Сокіл», а на закінчення влаштували невеличкий концерт української пісні.