Відзначаємо День Збройних Сил України

/Files/images/IMG_4642.JPG /Files/images/IMG_4685.JPG

З 4 по 8 грудня у нашій школі тривав тиждень Збройних Сил України. Впродовж тижня учні ознайомлювались із особливостями служби у Збройних Силах, як одним із основоположних конституційних обов'язків громадянина України. У формі квестів та інформаційних повідомлень школярі дізнавались історію української армії від витоків до сьогодення, усвідомили важливість існування збройних сил для держави.

Учні 7-А класу провели виховний захід "Під стягом свободи" під час якого висвітлили цікаві факти про сучасні Збройні Сили, запросили всіх бажаючих взяти участь у веселих стартах, виконували патріотичні пісні, а також помолились за щасливе майбутнє України та подякували за мужність та відвагу українським воякам.