FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

/Files/images/zm/ЗК.jpg

Тернопільські школярі висадили зелений кордон

/Files/images/zm/ЗК-1.jpg

Напередодні Великодня учні Тернопільської спеціалізованої школи № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов посадили сімдесят саджанців лип, каштанів, беріз, ялинок та кленів на честь 70-ї річниці визволення Тернополя. Педагоги кажуть, що ці дерева символізують зелений кордон, який захищатиме наше місто від загарбників.

Директор школи Анатолій Ятищук розповідає, що такі екологічні акції стали для навчального закладу доброю традицією. Завдяки їм довкола школи побільшало зелених насаджень.

Минулого року алею висаджували одинадцятикласники. Цьогоріч естафету підхопили учні 9-х класів, – каже Анатолій Васильович. – Ми залучаємо дітей різного віку, аби вони відчули, як треба берегти природу. Я впевнений: людині, яка хоч раз в житті посадила дерево, не підніметься рука його зламати. Дуже допомагає нам у проведені такий акцій депутат Тернопільської міської ради Віталій Смакоуз, з яким ми співпрацюємо уже багато років. Він забезпечує нас саджанцями дерев, а заохочує дітей до добрих справ солодкими подарунками.

/Files/images/zm/ЗК-01.jpg

В акції “Бережемо наш Тернопіль – місто миру і добра” взяли участь учні 9А , 9Б, 6Б класів та їх наставники . Школярі із захопленням вчилися садити дерева. Для багатьох з них – це перший досвід у такій справі.

У свої 14 років я вперше саджаю дерева, – зауважує учениця 9Б класу Христина Солтисяк. – Завдяки цій акції ми не лишень зробимо наше місто зеленішим, а й єднаємось разом заради доброї справи.

/Files/images/zm/ЗК-03.jpg

Шестикласниця Ангеліна Недошитко радіє, що посаджене нею дерево в майбутньому нагадуватиме про роки навчання у школі. Дівчинка уважно прислухується до порад вчителів, адже щиро хоче, щоб дерево прийнялося. Анатолій Ятищук запевняє, у школі не планують зупинятися на досягнутому і надалі озеленюватимуть свій мікрорайон. Адже такі акції не лише покращують благоустрій Тернополя, а й допомагають виховувати у дітей відповідальність за місто, в якому вони живуть.

Кiлькiсть переглядiв: 323

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.