Правила відвідування ТСШ №29 у 2020/2021 н.р.

в умовах карантину та запровадження посилених епідемічних заходів щодо непоширення COVID-19

· Вхід у заклад батькам, особам, що їх заміняють, іншим стороннім особам на період до закінчення карантинних заходів суворо заборонено.

· Діти проходять у заклад самостійно, а учнів перших класів зустрічає класний керівник чи інший педагогічний працівник у спеціально визначеному на подвір’ї місці і проводить до класного приміщення.

· Удома щоранку батьки зобов’язані проводити моніторинг стану здоров’я дитини з обов’язковим вимірюванням температури. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та учителі будуть проводити опитування та фронтальний огляд учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання школяра буде тимчасово ізольовано у спеціальне приміщення, проінформовано батьків (або осіб, які їх заміняють) та прийнято узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу національної служби охорони здоров’я.

· Дітей з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома. До 8год 30хв батьки обов’язково мають повідомити класного керівника про те, що дитина залишається вдома, у зручний для них спосіб.

· Якщо учень після хвороби приступає до навчання, батьки перед початком занять обов’язково мають надати довідку про те, що дитина здорова.

· Педагогічним працівникам та всьому персоналу закладу щоранку при вході у заклад буде проводитися температурний скринінг. У разі виявлення температури більше, як 37.2, працівник не допускається на робоче місце.

· Вхід до закладу буде окремим для учнів 1-4-х класів та учнів 5-11 класів. Заходити у заклад можна лише при умові дотримання маскового режиму та після санітарної обробки рук.

· Під час уроку учні можуть перебувати без масок, а учні 1-4-х класів - упродовж всього освітнього процесу.

· Тривалість використання маски – не більше 3-х годин. Використану маску, рукавиці, респіратор слід помістити до спеціального контейнера. Для запасних масок слід мати окрему торбинку.

· Забезпечення питного режиму у закладі не буде.

· Харчування дітей буде проходити за окремим графіком.

· Перехід з приміщення у приміщення буде тільки для окремих уроків (фізкультура, трудове навчання, інформатика). Після завершення уроку таке приміщення буде проходити санітарну обробку.

Всі класні та навчальні приміщення після кожного уроку проходитимуть 10-хвилинне провітрювання.

· Для отримання оперативної інформації у кожному класі створено Вайбер-групу. Оперативна інформація буде розміщуватися на сайті школи.

Заяви та звернення можна надавати на електронну адресу закладу або у письмовій формі у спеціально визначеному для цього місці.

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди166
перегляди220
перегляди265
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.