Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

/Files/images/школа фасад.jpeg

Тернопільська школа № 29 розпочала свою діяльність як школа-новобудова в одному із віддалених спальних мікрорайонів Тернополя 5 вересня 1993 року. На той час у ній було 14 класів, в яких навчалося 339 учнів. У школі працювало 48 педагогів. Перші вчителі утворили педагогічний колектив з великим бажанням перетворити школу у світлий храм Науки, Культури, Творчості і Розвитку. Минуло вже 20 років, але це завдання залишається для педагогічного колективу головним.

Наш заклад прийшов непростий шлях становлення. Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради 23 жовтня 1996 року заклад було реорганізовано у спеціалізовану загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов. Першим директором школи був Олег Павлович Табака. З 1998 року і дотепер заклад очолює відмінник освіти України, кавалер Ордена Володимира Великого Анатолій Васильович Ятищук.

Сьогодні школа № 29 – це сучасний навчальний заклад, який має свій імідж, підкріплений доброю репутацією і авторитетом серед учнів, батьків, вчителів, громадськості. Школа розвивається в результаті впровадження сучасних методів і форм навчально-виховної роботи, інноваційних технологій та самовідданої праці вчителів. Школі № 29 властива внутрішня культура, яка визначає стиль діяльності педагогічного колективу та перспективи розвитку.

/Files/images/вчителі .jpeg

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди141
перегляди139
перегляди73
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.