/Files/images/Ост.дзвоник.jpg

Дорогі учні, шановні учителі та батьки!

Пролетів навчальний рік, і я вітаю із його закінченням усю нашу шкільну родину.

Дорогі учні, цей рік приніс вам багато нових знань та досягнень, і я сподіваюся, що наступний буде не менш насиченим і цікавим! Попереду літо, тому хочу побажати усім незабутніх канікул, побільше позитивних емоцій і радісних моментів. Бажаю гарно відпочити, наповнити свій організм міцним здоров'ям і з новими силами повернутися до рідної школи. Вам тут завжди раді.

Дорогі випускники! Для вас останній шкільний дзвінок є символом завершення дитячої пори і початком юності. У цих стінах ви отримали безцінний капітал знань і досвід, який обов'язково допоможе вам вибрати правильну дорогу в житті. Кожен з вас тепер здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху. Шкільна пора назавжди залишиться у вашій пам'яті. Нехай дружба, яка зав'язалася в ці роки, стає тільки міцніше, а поради шкільних наставників не забуваються. Будьте гідними поваги людьми і радуйте нас і батьків своїми досягненнями! Хай вам щастить! У добру путь!

Шановні педагоги та батьки! Щиро дякую за вашу невтомну працю, терпіння і взаєморозуміння, за те, що ви спільно вкладали свої знання і любов у найцінніший скарб – наших дітей!

Здоров'я усім, добра, миру і благополуччя!

Директор ТСШ №29 А.В.Ятищук

Детальніше про підсумки цього навчального року дивіться у презентації:

/Files/images/29 школа.png

Привітання випускників 2020 року:

/Files/images/Привітання випускників 2020 р..png

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди242
перегляди208
перегляди144
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.