FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Правила відвідування ТСШ №29 у 2020/2021 н.р.

в умовах карантину та запровадження посилених епідемічних заходів щодо непоширення COVID-19· Вхід у заклад батькам, особам, що їх заміняють, іншим стороннім особам на період до закінчення карантинних заходів суворо заборонено.

· Діти проходять у заклад самостійно, а учнів перших класів зустрічає класний керівник чи інший педагогічний працівник у спеціально визначеному на подвір’ї місці і проводить до класного приміщення.

· Удома щоранку батьки зобов’язані проводити моніторинг стану здоров’я дитини з обов’язковим вимірюванням температури. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та учителі будуть проводити опитування та фронтальний огляд учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання школяра буде тимчасово ізольовано у спеціальне приміщення, проінформовано батьків (або осіб, які їх заміняють) та прийнято узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу національної служби охорони здоров’я.

· Дітей з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома. До 8год 30хв батьки обов’язково мають повідомити класного керівника про те, що дитина залишається вдома, у зручний для них спосіб.

· Якщо учень після хвороби приступає до навчання, батьки перед початком занять обов’язково мають надати довідку про те, що дитина здорова.

· Педагогічним працівникам та всьому персоналу закладу щоранку при вході у заклад буде проводитися температурний скринінг. У разі виявлення температури більше, як 37.2, працівник не допускається на робоче місце.

· Вхід до закладу буде окремим для учнів 1-4-х класів та учнів 5-11 класів. Заходити у заклад можна лише при умові дотримання маскового режиму та після санітарної обробки рук.

· Під час уроку учні можуть перебувати без масок, а учні 1-4-х класів - упродовж всього освітнього процесу.

· Тривалість використання маски – не більше 3-х годин. Використану маску, рукавиці, респіратор слід помістити до спеціального контейнера. Для запасних масок слід мати окрему торбинку.

· Забезпечення питного режиму у закладі не буде.

· Харчування дітей буде проходити за окремим графіком.

· Перехід з приміщення у приміщення буде тільки для окремих уроків (фізкультура, трудове навчання, інформатика). Після завершення уроку таке приміщення буде проходити санітарну обробку.

Всі класні та навчальні приміщення після кожного уроку проходитимуть 10-хвилинне провітрювання.

· Для отримання оперативної інформації у кожному класі створено Вайбер-групу. Оперативна інформація буде розміщуватися на сайті школи.

Заяви та звернення можна надавати на електронну адресу закладу або у письмовій формі у спеціально визначеному для цього місці.

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди265
рейтинг0
відповіді1
перегляди221
рейтинг0
відповіді1
перегляди167
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея