«Дружба з книгою – це свято».

З 10.04. до 18. 04. 2018р. в шкільній бібліотеці проводився тиждень дитячої книги.

Відповідно до плану роботи тижня школою та бібліотекою реалізовувалось заплановане.

Тиждень відкрився переглядом літератури для учнів 6-8 класів: « Світове письменство – дітям”, де було представлено розмаїття захоплюючих пригодницьких романів, повістей класиків світової літератури.

В конкурсі малюнків до улюбленої казки: « Читаємо, малюємо, навчаємось добра…» взяли участь учні 1-4 класів.

Свято книги 2018Свято книги 2018

12-13 квітня шкільна бібліотека зустрічала своїх найменших шанувальників книги – першокласників. Діти почули багато цікавих відомостей про бібліотеку, правила користування нею, давали урочисту обіцянку читача, розказували вірші про книгу. Для них було підготовлено брейн-ринг: «В гостях у казки».

На початку навчального року шкільною бібліотекою для учнів початкової школи було оголошено конкурс: “ Кращий читач шкільної бібліотеки –2018р.”

Свято книги 2018

Аналізуючи за рік читаність учнів початкової школи, варто зауважити про те, що стимул: бути кращим і отримати відзнаку, зробив вагомий результат. Серед учнів 1 – 4 класів кращими читачами стали 130 дівчаток і хлопчиків.

Свято книги 2018

Для тих, кому книжка стала мудрим, вірним і надійним другом, у кожному класі в присутності вчителя та учнів, бібліотекарем урочисто вручалось посвідчення кращого читача.