Відкриття меморіальної дошки на честь випускника школи Михайла Цимбалістого

13 жовтня 2021 року у переддень Захисника України у нашому закладі відбулася знаменна подія - на фасаді школи встановлено меморіальну дошку на честь загиблого учасника АТО, випускника нашої школи Михайла Цимбалістого.

М.Цимбалістий - підполковник ЗСУ, розвідник, активний учасник українсько-російської війни з 2014 року. У вересні 2019 року при виконанні службового завдання поблизу с.Павлопіль на Донеччині Михайло отримав смертельне поранення від російського снайпера.

В уростистому відкритті памятної дошки взяли участь міський голова Тернополя В.Надал, начальник управління освіти і науки ТМР О.Похиляк, рідні Михайла, його друзі, побратими, колишні однокласники, а також учні та вчителі нашої школи.

Наша школа завжди памятатиме свого Героя!

/Files/images/дошка 3.jpg

/Files/images/Цимбалістий 2.jpg