Протокол засідання Учнівського Парламенту ТСШ №29

25.01.2019 №2

Правила для здобувачів освіти

Тернопільської спеціалізованої школі І-ІІІ ступенів № 29

з поглибленим вивченням іноземних мов

1. Здобувачі освіти зобов’язані виконувати вимоги освітньої програми, дотримуючись принципу академічної доброчесності, досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

2. Дотримуватися вимог законодавства, Статуту школи, правил внутрішнього розпорядку.

3. Приходити на уроки і позаурочні заходи вчасно, не запізнюватися. Категорично забороняється без дозволу педагогів (за узгодженням з батьками) йти зі школи в урочний час.

4. Забороняється пропускати уроки без поважних причин. Учні, які тимчасово не відвідували шкільні заняття, повинні надати класному керівнику медичну довідку чи письмове пояснення батьків про причину відсутності.

5. Виконувати розпорядження класного керівника, вчителів, дирекції школи.

6. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, виявляти повагу один до одного, до вчителів, працівників школи.

7. Дотримуватися моральних, етичних норм, бути ввічливими, толерантними, не використовувати ненормативну лексику, непристойні жести. Категорично забороняється використання будь-яких форм насильства, булінгу.

8. Бережливо ставитися до державного, громадського, особистого та чужого майна, підтримувати у шкільних приміщеннях та пришкільній території чистоту і порядок.

9. Під час уроків, перерв, позаурочних заходів дотримуватися правил техніки безпеки, виробничої санітарії, інструкції з охорони праці.

10. Брати посильну участь у різних видах трудової діяльності, що не заборонені чинним законодавством; долучатися до суспільно корисних справ класу, школи.

11. Дотримуватися правил особистої гігієни, дбати про відповідний зовнішній вигляд.

12. Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, життя і здоров’я оточуючих, вести здоровий спосіб життя, не вживати алкогольних напоїв, наркотичних речовин, не палити і не спонукати до цього інших.

13. Заборонено приносити до школи предмети або речовини, які можуть зашкодити здоров’ю та безпеці оточуючих або завадити проведенню навчального процесу.

14. Звертатися до класного керівника, вчителів, психолога, соціального педагога, дирекції школи за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов

Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, б-р Вишневецького, 10

Дата останньої зміни 09 Серпня 2019