Правила для здобувачів освіти

Тернопільської спеціалізованої школі І-ІІІ ступенів № 29

з поглибленим вивченням іноземних мов

Здобувачі освіти Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов :

1. Виконують вимоги освітньої програми, дотримуючись принципу академічної доброчесності, працюють для досягнення результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

2. Дотримуються вимог законодавства, Статуту школи, правил внутрішнього розпорядку.

3. Приходять на уроки і позаурочні заходи вчасно, не запізнюються. Покидати школу в урочний час можна лише з дозволу педагогів (за узгодженням з батьками).

4. Не пропускають уроки без поважних причин. Здобувачі освіти, які тимчасово не відвідували шкільні заняття , повинні надати класному керівнику медичну довідку чи письмове пояснення батьків про причину відсутності.

5. Поважають гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, виявляють повагу один до одного, до вчителів, працівників школи.

6. Дотримуються моральних, етичних норм, поводять себе ввічливо, толерантно, не використовують ненормативну лексику, непристойні жести, не допускають використання будь-яких форм насильства, булінгу.

7. Звертаються до класного керівника, вчителів, психолога, соціального педагога, дирекції школи за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії, а також повідомляють про відомі їм випадки вчинення булінгу чи підозри про його вчинення дирекції або педагогічним працівникам школи.

8. Бережливо ставляться до державного, громадського, особистого та чужого майна, підтримують у шкільних приміщеннях та пришкільній території чистоту і порядок.

9. Під час уроків, перерв, позаурочних заходів дотримуються правил техніки безпеки, виробничої санітарії, інструкції з охорони праці.

10. Беруть посильну участь у різних видах трудової діяльності, що не заборонені чинним законодавством; долучаються до суспільно корисних справ класу, школи.

11. Дотримуються правил особистої гігієни, дбають про відповідний зовнішній вигляд.

12. Відповідально та дбайливо ставляться до власного здоров’я, життя і здоров’я оточуючих, ведуть здоровий спосіб життя, не вживають алкогольних напоїв, наркотичних речовин, не палять і не спонукають до цього інших.

13. Не приносять до школи предмети або речовини, які можуть зашкодити здоров’ю та безпеці оточуючих або завадити проведенню освітнього процесу.

ПОГОДЖЕНО

Протокол засідання